Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşumuzun; 1983 yılında, 92314 numaralı ticari sicil gazetesinde faaliyet kapsamı yayınlanmış, 37/362 sicil numarası ile Ankara Ticaret Odasına kaydolmuş ve faaliyetlerini günümüze değin sürdürmektedir. Elektrik boruları, buatlar ve kasalar başta olmak üzere muhtelif plastik malzemelerin üretimini yapan firmamız, kaliteli ürünleri ile konutlar, işyerleri ve diğer mekanlar için çözüm odaklı hizmet vermektedir. Amacımız, profesyonel bir anlayışla sürdürdüğümüz hizmetlerimizi teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli yenilemek ve geliştirmek ve sektörde öncü bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ
Müşteri süreçleri konusundaki bilgilerimizle, hizmet ve yaratıcılığımızla müşterilerimize en iyi çözümleri sunan bir kuruluş olmak, üstün nitelikli çalışanlarımız, müşterilerimizin karlılığını arttıracak ve şirketimizin de değerini yükseltecek en iyi çözümü sunmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun varoluş nedeni müşteri beklentilerini ileri teknoloji, yeni ürünler, hizmetler ve başarılı çözümlerle karşılamak ve paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktır.