KURUMSAL
Me-Fa Plastik
Sanayi ve
Tic. Ltd. Şti.

KURUMSAL

Kuruluşumuzun; 1983 yılında, 92314 numaralı ticari sicil gazetesinde faaliyet kapsamı yayınlanmış, 37/362 sicil numarası ile Ankara Ticaret Odasına kaydolmuş ve faaliyetlerini günümüze değin sürdürmektedir.
Elektrik boruları, buatlar ve kasalar başta olmak üzere muhtelif plastik malzemelerin üretimini yapan firmamız, kaliteli ürünleri ile konutlar, işyerleri ve diğer mekanlar için çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Amacımız, profesyonel bir anlayışla sürdürdüğümüz hizmetlerimizi teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli yenilemek ve geliştirmek ve sektörde öncü bir firma olmaktır.
VİZYONUMUZ

Müşteri süreçleri konusundaki bilgilerimizle, hizmet ve yaratıcılığımızla müşterilerimize en iyi çözümleri sunan bir kuruluş olmak, üstün nitelikli çalışanlarımız, müşterilerimizin karlılığını arttıracak ve şirketimizin de değerini yükseltecek en iyi çözümü sunmak vizyonumuzdur.
MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzun varoluş nedeni müşteri beklentilerini ileri teknoloji, yeni ürünler, hizmetler ve başarılı çözümlerle karşılamak ve paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktır.
TEMEL DEĞERLERİMİZ

İnsanımıza Güven
En değerli kaynağımız olan insanımıza güvenir, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için sürekli eğitir ve kendilerine devredilen yetkiyi sorumluluklarının gerektirdiği şekilde kullanacaklarına inanırız. Başarımızın temeli olan sürekli iyileştirme faaliyetlerine katılım ve katkıları için çalışanlarımızı özendirir ve ödüllendiririz.

Liderlik
Liderlik anlayışımız, vizyon ve strateji geliştirmek, çalışanlarımızı hedeflere odaklamak ve onlara başarılı olabilmeleri için gerekli desteği sağlamaktır.

Takım Çalışması
Biz, çalışanların ve kurumun ortak çıkar ve hedeflerini birleştiren büyük ve güçlü bir takımız.
KALİTE POLİTİKAMIZ

  1. Yasal yükümlülüklerimize, yürürlükteki mevzuatlara ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyacağımızı,
  2. Tüm süreçlerde Yönetim anlayışın; sürekli gelişme felsefesini Kalite Yönetim Sistemine uygun hale getireceğimizi ve etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi,
  3. Kalite Yönetim Sistemi ile ilkelerimiz doğrultusunda pazar payımızı, karlılığımızı rekabet gücümüzü artıracağımızı,
  4. Sektörümüzdeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılayacağımızı,
  5. Müşteri memnuniyetini arttıracağımızı,
  6. Müşterilerimize sunacağımız hizmeti zamanında, eksiksiz ve şartlara uygun olarak yerine getireceğimizi,
  7. Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştireceğimizi ve iyileştireceğimizi

taahhüt ediyoruz.
KALİTE BELGELERİMİZ
 
 
 
Yukarı
Yukarı
Yukarı
Bizi Takip Edin
Türkçe
English
Katalog
Marka Tescil Yenileme Belgesi
ISO 9001:2015 Kalite Belgesi
TS EN 60670 22 KUTULAR VE MAHFAZLAR
TS EN 61386 24 KABLO TESİSİ - YER ALTINA GÖMÜLÜ BORU SİSTEMLERİ
TS EN 61386 22 KABLO TESİSİ İÇİN - BİNA İÇİ ELEKTRİK TESİSAT
CE Belgesi
TS EN 61386-21 RİJİT BORU ELEKTRİK TESİSATI